Na mistrák po hlavě! Vznik Apex Motorsport


Chvaty

Bude se závodit!?…

 

 

 

 


Jak mohlo být vidno před časem na našem facebooku, něco máme za lubem. Pavla Maryšku už možná znáte z našeho dílu o amaterské rallye, který jsme tehdy pořídili v Milovicích. Malé Seicento v této soutěži patří mezi nejrychlejší auta a zajíždí mnohdy lepší časy, než silnější vozy ve vyšších třídách. Navíc Pavel si našel novou spolujezdkyni. Dvacetiletá Dominika Koudelová brilantně zvládla navigovat Pavla při své premiéře, a tak se usadí jako spolujezdec v útrobách malého, avšak hbitého Fiatu i v následující sezóně.

 

 

Tento závodní tým míří z Amater Rally dále a chce se prohánět s nově vznikajícím druhým speciálem Fiat Seicento ve vyšší soutěži. Bude závodit na mistrovství ČR v rally, a to ve skupině produkčních vozů s objemem do 1400ccm.

 

 

My jsme se rozhodli jít tomu společně naproti, protože se s Pavlem už pár let známe, a tak jsme přistoupili na spojení našich aktivit. Týmy PM Rally a Apexvideo se tak spojují a vytváří společnou divizi APEX Motorsport!. Zde vám budeme nově servírovat informace o cestě nadějného rallyového týmu, ať už v podobě článků nebo videí ze zázemí nebo přímo ze závodů. Tolik úvodem a nezapomeňte nás sledovat jak tady na webu, tak na facebooku dát like.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *