Pozvánka na CLASSIC DRIVE 4

Srdečně zveme všechny fanoušky a majitele autoveteránů a youngtimerů na čtvrtý sraz CLASSIC DRIVE. Akce se bude konat již tradičně v Obchodním centru Šestka v Praze dne 13.4.2019 v čase od 12:00 do 19:00 hod.

 

 

Letos máme přislíbenou účast od spousty partnerů, potažmo zvučných společností jako například – LEGENDY-automobilová slavnost, Chemical Guys, Automyčka Express, Classiche automobile, Cabrioczechclub, HERITAGE motors, APEX video a další.

 

Informace pro diváky:
– Akce je bezbariérová a je vhodná i pro rodiny s dětmi
– Součástí akce bude i doprovodný program ve formě soutěže o 3 nejzajímavější vozy akce, ukázka tzv. detailingu vozidla a mnoho dalšího…
 – Součástí akce bude i pojízdná kavárnička kde bude možné si zakoupit kávu, veškerá stravovací zařízení se nachází v prostoru obchodního centra.
 – Vstupné je dobrovolné!!

 

Informace pro účastníky srazu:

 

– akce je určena pro vozy do modelového roku 1990 (vozy vyrobené po roce 1990 budou přihlášeny po konzultaci a posouzení pořadatelem akce).

 

Budeme rádi za Vaši návštěvu, buď přímo s Vaším veteránem nebo i bez něj za účelem uvidět něco nevšedního a užít si jednu z dubnových sobot.

 

Více informací naleznete na facebookové stránce Classic Drive: www.facebook.com/CDclassiccars

 

REGISTRACE VOZIDLA ZDE

 

Budeme také velmi vděční za nasdílení této pozvánky na Vaše sociální sítě, případně za Vámi další pozvání všech kamarádů/ blízkých.

Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na shledanou.

 

S pozdravem Jiří Dohnal (CEO of Classic Drive)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *