Techno Classica Essen 2018

Markus se koncem března vydal na 30. ročník úžasné prodejní výstavy vozidel Techno Classica Essen. Zhruba 700 km od Prahy v německém Essenu narazíte na opravdové lahůdky. Markus tedy v noci z 23. na 24. března s dalšími třemi lidmi vyrazil zapůjčeným autem vstříc novým zážitkům. Na této výstavě už byl před dvěma lety a tvrdí, že to je jako droga. Zažijete to jednou a chcete se sem zase vrátit. Je tady celkem čtrnáct hal a z toho jsou čtyři čtyřpatrové, takže si asi dokážete představit, kolik toho na výstavní ploše bude.

 

Největší stánky tu má logicky VW Group, BMW a Mercedes-Benz. Tento rok mělo VW Corrado své třicáté výročí, a tak bylo ohlášeno vystavení Corrada v provedení kabriolet, které existuje pouze v jediném kuse jako prototyp.

 

 

Další vozy, které prostě musíte vidět jsou třeba Jaguar XJ220, Bugatti EB110 nebo různé verze Lamborghini Diablo. To svoje si tu prostě najde úplně každý. Najdete tu vozy od roku 1900 po novější unikáty jako Bugatti Veyron nebo Mercedes SLR.

 

 

Pokud máte dost peněz, můžete si většinu vozů i koupit. Od staré Alpiny přes Miuru až po originální závodní vozy. Pro člověka, který auta miluje, je to nepopsatelný zážitek a Marko Vám přináší pár fotografií, přes které můžete atmosféru alespoň malinko nasát.

 

 

Article and photo by Markus pornography

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *