Zakončení sezóny v GasTownu

Na konci září jsme uspořádali akci, symbolicky završující pomyslný konec motoristické sezóny. Předcházelo tomu několik dní příprav a uklízení areálu bývalých kasáren v Klecanech, které nyní fungují pod názvem GasTown a naleznete zde třeba airsoftové hřiště, několik dílen a dalších pracovních nebo volnočasových prostor. Udělat v tomto arealu setkání nadšenců motorismu k tomu přímo vybízí. Apex společně s GasTownem tedy připravili prostor a kluci z Classic Drive se postarali o bezproblémové řazení vozidel na parkovací místa.

 

 

Poprvé vůbec byl v GasTownu připraven tzv. showroom umístěný hned u vjezdu, kam se vešla jedna Granada a společnost jí tam dělal mladší bratr Focus RS. Jeho zelené barvě kontrastovala červená Giulietta QV. Paletu vozu v této budově uzavřel Caterham společně s německým BMW M235i a Mercedesem SEC 560.

 

 

Další novinkou bylo otevření plácku přímo před hospodou, kde auta mohla také parkovat. Tam najelo po upravené nájezdové ploše pár vozů Swift Sport, 350Z, Mini či několik strojů německé produkce.

 

 

Mezi postapokalypticky působícími budovami se naskládalo něco kolem 150 vozidel, pohodovou atmosféru a počasí si užívalo něco přes dvě stovky návštěvníků.

 

 

Po celý den byla otevřená naše klubovna s barem, kde se řidiči mohli něčeho napít a nebo rovnou ochutnat výbornou klobásku z naší udírny.

 

 

U stánku APEX Motorsport jste mohli sednout do Rallyového Seicenta, pokecat s námi, nebo si rovnou koupit tričko.

 

 

V polovině programu lidé z GasTownu přišli se se svojí specialitou a uspořádali pro Vás závod slepého jezdce, kdy soutěžící nasedli do speciálně upraveného Opelu Omega a řidič se zakrytýma očima musel jet podle instrukcí svého spolujezdce. O karamboly do prázdných sudů a pneumatik nebyla nouze. Všechny posádky včetně diváků tahle část programu hodně bavila.

 

 

Konec akce završil táborák a pro ty co vydrželi, bylo připraveno večerní promítání tematického filmu pro autaře.

 

 

Děkujeme všem, co pomohli s přípravou a samozřejmě i návštěvníkům. Budeme se těšit na jaře.

Foto : Marko Gála photography

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *